Home /

O nas

KudaPostupat – jest to portal o międzynarodowym znaczeniu, którego celem jest wyszukiwanie aktualnej i wiarygodnej informacji na temat instytucji edukacyjnych na Ukrainie i w Europie. Platforma internetowa pomaga uczniom, abiturientom, studentom oraz ich rodzicom zdobywać nie tylko podstawowe informacje, które rozpowszechniają szkoły wyższe o różnych kategoriach i poziomach akredytacji, ale także dodatkowe informacje warte Twojej uwagi.

Projekt „KudaPostupat” składa się z trzech międzynarodowych portali, skierowanych do różnych regionów i grup językowych. Każdy portal jest zrobiony w taki sposób by pomóc studentom i abiturientom znaleźć wszystkie niezbędne informacje odnośnie ośrodków edukacyjnych, programów edukacyjnych i kursów językowych oraz otrzymać pełne wsparcie informacyjne.

Wartość portalu internetowego KudaPostupat polega na tym, że to nie jest zwykła witryna-katalog, jest to wszechstronna platforma, która ma na celu:

 • zapoznanie uczniów, studentów i abiturientów z ośrodkami edukacyjnymi Ukrainy i zagranicy;
 • nawiązanie aktywnej komunikacji z instytucją edukacyjną bez pośredników, niezależnie od miejsca ich lokalizacji;
 • nadanie wartościowej informacji o szczegółach nauki za granicą;
 • przedstawia ranking najlepszych uczelni, uniwersytetów, licea w zależności od poziomu akredytacji, form własności i specjalizacji;
 • nadanie aktualnych informacji o rynku pracy ta perspektywach pracy w przyszłości;
 • gromadzenie i publikacja przydatnych informacji na temat przygotowania do testów zewnętrznych, rekrutacje 2018 roku, kursy językowe i in.

Dążymy do tego, by stworzyć, wygodny w obsługiwaniu, przejrzysty i dostępny system komunikacji pomiędzy wśród młodych ludzi, którzy pragną otrzymać naukę o wysokiej jakości, odnaleźć potrzebne kursy i ośrodki edukacyjne na Ukrainie i zagranicy.

W tym celu ciągłe aktualizujemy istniejącą bazę danych, która ma już ponad 5700 uczelni w 39 krajach świata. Pracujemy też nad dalszym rozwojem i ulepszaniem projektu, stale wypełniamy portal przydatnymi i właściwymi informacjami.

Platforma internetowa KudaPostupat nie jest zwykłym katalogiem lub rankingiem instytucji edukacyjnych. KudaPostupat – to wszechstronny międzynarodowy portal, zawierający wszystkie niezbędne informacje dla podjęcia prawidłowej decyzji od której zależy Twoja przyszłość.

Co my oferujemy:

 1. Wygodny i logiczny system wyszukiwania, pozwalający za pomocą kilku kliknięć odszukać interesującą Cię  informację.
 2. Najbardziej kompletne katalogi uczelni, uniwersytetów, licea Ukrainy i Europy z możliwością otrzymania informacji w trzech językach.
 3. Możliwość zdobycia nauki o wysokiej jakości zagranicą (Polska, Anglia, Austria, Niemcy, Czechy, Słowacja itd.) i na najlepszych uczelniach Ukrainy.
 4. Możliwość samodzielnie otrzymywać aktualną informację o różnych ośrodkach edukacyjnych oraz ich dane kontaktowe.
 5. Bezpośrednia komunikacja z przedstawicielami instytucji edukacyjnych.
 6. Ciągłe aktualizowanie baz danych ośrodków edukacyjnych, ich rankingów, informacji o testach zewnętrznych, wiadomości oraz przydatnej informacji dla uczniów, abiturientów i studentów.

„Jak wybrać dobry zawód?”, „Do jakiej uczelni pójść po szkole podstawowej?”, „Jak otrzymać dyplom zagraniczny?” – to są kwestie, nadal aktualne dla uczniów, absolwentów szkół średnich, abiturientów i ich rodziców. Kierownicy instytucji edukacyjnych Ukrainy, doświadczeni specjaliści na poziomie międzynarodowym, socjologowie i psychologowie już wiedzą odpowiedz na te wszystkie pytania i gotowi dzielić się tym bezcennym doświadczeniem na naszym źródle internetowym. W czasy rozwoju techniki i przesycenia informacją, najważniejszym jest posiadanie i posługiwanie się informacją, aktualną i wiarygodną.

Każdy kto posiada informację – posiada własną przyszłość.

Zbuduj swoją przyszłość z nami!

Dlaczego abiturienci i studenci wybierają właśnie naszą stronę internetową?

Na portalu KudaPostupat funkcjonuje wygodny filtr dla wyszukiwań. Wszystkie chętne osoby mogą wyszukać potrzebne uczelnie, filtrując informacje jednocześnie po kilkoch kryteriach:

Kraj nauki – 36 państw. Miasto, gdzie rozmieszcza się uczelnia – 510+. Specjalizacja – 28 kierunków. Sześć rodzajów instytucji edukacyjnych. Według własności – publiczne i prywatne. Istnieje 10 kategorii poziomu kwalifikacji. Cztery rodzaje instytucji według poziomu akredytacji.

Takie funkcjonalności pozwalają szybko, wygodnie i dokładnie znaleźć uczelnie zgodnie z wymaganiami poszukujących.

Instagram ma już ponad 10.000 użytkowników https://www.instagram.com/kudapostupat/

Ten, kto posiada informacje – zarządza przyszłością.

Zbuduj z nami swoją przyszłość, dołącz do nas w mediach społecznościowych.

Jak działa portal Kudapostupat?

Co robisz, gdy chcesz znaleźć stronę internetową w Internecie? Oczywiście korzystasz z wyszukiwarek – Google, Yahoo lub innych+.

Co robisz, gdy chcesz znaleźć nocleg podczas podróży – korzystasz na przykład z Booking.

Kudapostupat.ua – jest taką samą wyszukiwarką, która specjalizuje się w wyszukiwaniu ofert instytucji edukacyjnych. Katalog monitoruje wszystkie uczelnie oraz wyszukuje wymagany uniwersytet według wybranego parametru.

Strona posiada również filtr, który pomoże absolwentowi wybrać najlepszą ofertę z 5746 uniwersytetów, Ukrainy i Europy.

Dlaczego abiturienci i studenci wybierają właśnie naszą stronę internetową?

Na portalu KudaPostupat funkcjonuje wygodny filtr dla wyszukiwań. Wszystkie chętne osoby mogą wyszukać potrzebne uczelnie, filtrując informacje jednocześnie po kilkoch kryteriach:

Kraj nauki – 36 państw. Miasto, gdzie rozmieszcza się uczelnia – 510+. Specjalizacja – 28 kierunków. Sześć rodzajów instytucji edukacyjnych. Według własności – publiczne i prywatne. Istnieje 10 kategorii poziomu kwalifikacji. Cztery rodzaje instytucji według poziomu akredytacji.

Nasz portal jest zazwyczaj umieszczany w pierwszej piątce wyszukiwarki Google dla takich zapytań: Gdzie się udać, studiować w Polsce, studiować w Niemczech, studiować w Austrii, studiować za granicą, studiować w Bułgarii, studiować we Francji, studiować w Portugalii, studiować w Hiszpanii, studiować we Włoszech, studiować w Rumunii, studiować na Łotwie, studiować w Holandii, studiować w Czechach, studiować w Belgii, studiować na Węgrzech, studiować w Chorwacji, studiować w Szwecji, studiować na Litwie, studiować w Grecji, studiować w Bułgarii .

Top Google – słowa kluczowe i miejsce w wyniku wyszukiwarki

Bezpłatne studia za granicą po ukończeniu ostatniej klasy(w oryginale “Бесплатное обучение за рубежом после 11 класса”) – 1 miejsce w google

Dokąd się udać po 11 klasie (“куда поступать после 11 класса”) – 1 oraz 2 miejsca

Bezpłatne studia za granicą (бесплатное обучение за рубежом) – 1,2,3 miejsca

Darmowe studia za granicą 2020 (Обучение за рубежом бесплатно 2020) – 1,2,3

Studia w Polsce po 11 klasie zawody (Обучение в Польше после 11 класса профессии) – 1 miejsce

Edukacja w Polsce po ukończeniu 11 klasy (Образование в Польше после 11 класса) – 1 miejsce

Granty na studia za granicą 2020 (Гранты на обучение за рубежом 2020) – 3 miejsce

Jak dostać się na studia do polskiego uniwersytetu (как поступить в польский университет)  – 2 miejsce

Jak rekrutować się do polskiego uniwersytetu (как вступить в польский университет) – 3 miejsce

Takie funkcjonalności pozwalają szybko, wygodnie i dokładnie znaleźć uczelnie zgodnie z wymaganiami poszukujących.

Szanowni Przedstawiciele Uczelni!

Portal edukacyjny Kudapostupat  zaprasza Państwa do długotrwałej współpracy, która ma na celu ułatwienie wejścia na rynek ukraiński  i państw WNP cudzoziemskich uczelni i zwiększenie szans otrzymania dyplomu o znaczeniu międzynarodowym przez obywateli Ukrainy, państw WNP i sąsiednich państw.

Coraz bardziej popularne wśród mieszkańców państw WNP stają się studia wyższe, inżynieryjno -techniczne, a także staż za granicą. Nie wszyscy jednak już wiedząo istniejących możliwościach , o róznorodnych programach edukacyjnych i zaletach kształcenia się na różnych uczelniach i wszkołach wyższych.

Własnie dlatego został założony projekt  Kudapostupat , w ramach którego studenci mogą otrzymać odpowiedzi na pytania dotyczące specyfiki wyjazdu za granicę, zamieszkania i opłaty za nauczanie, możliwości udziału  w programach wymiany doświadczeń.

Liczne publikacje i informacje pozwalają poinformować młodych ludzi na ile jest ważne zdobycie zawodu, na który jest zapotrzebowanie na całym świecie. Możliwość porównania stwarza zdrową konkurencję i każda uczelnia może zaprezentować swoją ofertę, odszukać właśnie tego studenta, który w przyszłości zostanie  żywą wizytówką danej uczelni w swoim państwie.

Współpraca z nami da możliwość:

– wejścia na rynek ukraińskiej edukacji,

– łatwego dostępu do miarodajnej informacji o Państwa uczelni dla przyszłych studentów,

– podwyższenie rankingu wśród abiturientów,

-powiększenie ilości młodych ludzi zza granicy, którzy będą chcieli studiować na Państwa uczelni,

Co należy zrobić:

– zamieścić reklamę o Państwa uczelni i istniejących programach edukacyjnych w katalogu uczelni i szkół wyższych,

– wczesne informowanie o początku wstępnej rekrutacji,

– zwracać uwagę na nowe zawody, zmiany w polityce cen i warunki rekrutacji,

– ukierunkowanie w celu dokonania właściwego wyboru zawodu.

Międynarodowa wyższa edukacja jest obecnie prestażiwa i aktualna. Właśnie to staramy się donieść do abiturientów, którzy  poszukują uczelni  z ciekawą ofertą zawodową.

Zapraszamy do nas już dziś, żeby jutro o Państwa uczelni dowiedzieli się wszyscy.

Instagram ma już ponad 10.000 użytkowników https://www.instagram.com/kudapostupat/

Ten, kto posiada informacje – zarządza przyszłością.

Zbuduj z nami swoją przyszłość, dołącz do nas w mediach społecznościowych.

https://www.instagram.com/kudapostupat/

https://www.facebook.com/kudapostupatcom/

https://www.facebook.com/groups/1075363765963116/?source_id=1964286080502811

 

Translate »

Send this to a friend