Home >>

O nas

KudaPostupat – jest to portal o międzynarodowym znaczeniu, którego celem jest wyszukiwanie aktualnej i wiarygodnej informacji na temat instytucji edukacyjnych  w Europie. Platforma internetowa pomaga uczniom, abiturientom, studentom oraz ich rodzicom zdobywać nie tylko podstawowe informacje, które rozpowszechniają szkoły wyższe o różnych kategoriach i poziomach akredytacji, ale także dodatkowe informacje warte Twojej uwagi.

Projekt „KudaPostupat” składa się z trzech międzynarodowych stron – kudapostupat.ua, kudapostupat.com, topuniversitiesworld.com, skierowanych do różnych regionów i grup językowych.
Każdy portal jest zrobiony w taki sposób by pomóc studentom i abiturientom znaleźć wszystkie
niezbędne informacje odnośnie ośrodków edukacyjnych, programów edukacyjnych i kursów językowych oraz otrzymać pełne wsparcie informacyjne.
Wartość portalu internetowego KudaPostupat polega na tym, że to nie jest zwykła witryna-katalog, jest to wszechstronna platforma, która ma na celu:

 •  Zapoznanie się uczniów, studentów i abiturientów z ośrodkami edukacyjnymi Ukrainy i zagranicy;
 • Nawiązanie aktywnej komunikacji z instytucją edukacyjną bez pośredników, niezależnie od ich lokalizacji;
 • Nadanie wartościowej informacji o szczegółach nauki za granicą;
 • Przedstawia ranking najlepszych uczelni, uniwersytetów, liceów w zależności od poziomu akredytacji, form własności i specjalizacji;
 • Nadanie aktualnych informacji o rynku pracy oraz perspektywach pracy w przyszłości;
 • Gromadzenie i publikacja przydatnych informacji na temat przygotowania do testów zewnętrznych, rekrutacje 2018 roku, kursy językowe i in.e

Dążymy do tego, by stworzyć, wygodny w obsłudze , przejrzysty i dostępny system komunikacji pomiędzy młodymi ludźmi , którzy pragną zyskać naukę o wysokiej jakości, odnaleźć potrzebne kursy i ośrodki edukacyjne na Ukrainie i zagranicą.

W tym celu ciągłe aktualizujemy istniejącą bazę danych, która ma już ponad 5700 uczelni w 39 krajach świata. Pracujemy też nad dalszym rozwojem i ulepszaniem projektu, stale wypełniamy portal przydatną i właściwą informacją.

Platforma internetowa KudaPostupat nie jest zwykłym katalogiem lub rankingiem instytucji edukacyjnych. KudaPostupat – to wszechstronny międzynarodowy portal, zawierający wszystkie niezbędne informacje dla podjęcia prawidłowej decyzji od której zależy Twoja przyszłość.

Co my oferujemy:

 1. Wygodny i logiczny system wyszukiwania, pozwalający za pomocą kilku kliknięć odszukać interesującą Cię  informację.
 2. Najbardziej kompletne katalogi uczelni, uniwersytetów, licea  Europy z możliwością otrzymania informacji w trzech językach.
 3. Możliwość zdobycia nauki o wysokiej jakości zagranicą (Polska, Anglia, Austria, Niemcy, Czechy, Słowacja itd.) i na najlepszych uczelniach.
 4. Możliwość samodzielnie otrzymywać aktualną informację o różnych ośrodkach edukacyjnych oraz ich dane kontaktowe.
 5. Bezpośrednia komunikacja z przedstawicielami instytucji edukacyjnych.
 6. Ciągłe aktualizowanie baz danych ośrodków edukacyjnych, ich rankingów, informacji o testach zewnętrznych, wiadomości oraz przydatnej informacji dla uczniów, abiturientów i studentów.

„Jak wybrać dobry zawód?”, „Do jakiej uczelni pójść po szkole podstawowej?”, „Jak otrzymać dyplom zagraniczny?” – to są kwestie, nadal aktualne dla uczniów, absolwentów szkół średnich, abiturientów i ich rodziców. Kierownicy instytucji edukacyjnych, doświadczeni specjaliści na poziomie międzynarodowym, socjologowie i psychologowie już wiedzą odpowiedz na te wszystkie pytania i gotowi dzielić się tym bezcennym doświadczeniem na naszym źródle internetowym. W czasy rozwoju techniki i przesycenia informacją, najważniejszym jest posiadanie i posługiwanie się informacją, aktualną i wiarygodną.

Każdy kto posiada informację – posiada własną przyszłość.

Zbuduj swoją przyszłość z nami!

Dlaczego abiturienci i studenci wybierają właśnie naszą stronę internetową?

Na portalu KudaPostupat funkcjonuje wygodny filtr dla wyszukiwań. Wszystkie chętne osoby mogą wyszukać potrzebne uczelnie, filtrując informacje jednocześnie po kilkoch kryteriach:

Kraj nauki – 36 państw. Miasto, gdzie rozmieszcza się uczelnia – 510+. Specjalizacja – 28 kierunków. Sześć rodzajów instytucji edukacyjnych. Według własności – publiczne i prywatne. Istnieje 10 kategorii poziomu kwalifikacji. Cztery rodzaje instytucji według poziomu akredytacji.

Takie funkcjonalności pozwalają szybko, wygodnie i dokładnie znaleźć uczelnie zgodnie z wymaganiami poszukujących.

Instagram ma już ponad 10.000 użytkowników https://www.instagram.com/kudapostupat/

Ten, kto posiada informacje – zarządza przyszłością.

Zbuduj z nami swoją przyszłość, dołącz do nas w mediach społecznościowych.

Jak działa portal Kudapostupat?

Co robisz, gdy chcesz znaleźć stronę internetową w Internecie? Oczywiście korzystasz z wyszukiwarki – Google, Yahoo lub innych+. Co robisz, gdy chcesz znaleźć nocleg podczas podróży – korzystasz na przykład z Booking.
Kudapostupat.ua – jest taką samą wyszukiwarką, która specjalizuje się w wyszukiwaniu ofert instytucji edukacyjnych. Katalog monitoruje wszystkie uczelnie oraz wyszukuje wymagany uniwersytet według wybranego parametru.
Strona posiada również filtr, który pomoże absolwentowi wybrać najlepszą ofertę z 5746 uniwersytetów, Ukrainy i Europy.
Dlaczego abiturienci i studenci wybierają właśnie naszą stronę internetową?
Na portalu KudaPostupat funkcjonuje wygodny filtr dla wyszukiwań.
Wszystkie chętne osoby mogą wyszukać potrzebne uczelnie, filtrując informacje według kilku kryteriów:
Kraje nauki – 36 państw. Miasto, gdzie rozmieszcza się uczelnia – 510+.
Specjalizacja – 28 kierunków. Sześć rodzajów instytucji edukacyjnych. Według własności – publiczne i prywatne Uniwersytety. Istnieje 10 kategorii poziomu kwalifikacji. Cztery rodzaje instytucji według poziomu akredytacji.
Nasz portal jest zazwyczaj umieszczany w pierwszej piątce wyszukiwarki Google dla takich zapytań: Gdzie się udać, studiować w Polsce, studiować w Niemczech, studiować w Austrii, studiować za granicą, studiować w Bułgarii, studiować we Francji, studiować w Portugalii, studiować w Hiszpanii, studiować we Włoszech, studiować w Rumunii, studiować na Łotwie, studiować w Holandii, studiować w Czechach, stu- diować w Belgii, studiować na Węgrzech, studiować w Chorwacji, studiować w Szwecji, studio- wać na Litwie, studiować w Grecji.

Top Google – słowa kluczowe i miejsce w wyniku wyszukiwarki

 • Bezpłatne studia za granicą po ukończeniu ostatniej klasy(w oryginale “Безкоштовне навчання за кордоном після 11 класу”) – 1 miejsce w google
 • Dokąd się udać po 11 klasie (“куди поступати після 11 класу”) – 1 oraz 2 miejsca
 • Bezpłatne studia za granicą (безкоштовне навчання за кордоном) – 1,2,3 miejsca
 • Darmowe studia za granicą 2021 (Навчання за кордоном безкоштовно 2020) – 1,2,3
 • Studia w Polsce po 11 klasie zawody (Навчання в Польщі після 11 класу професії) – 1 miejsce Edukacja w Polsce po ukończeniu 11 klasy (Освіта в Польщі після 11 класу) – 1 miejsce
 • Granty na studia za granicą 2020 (Гранти на навчання за кордоном 2020) – 3 miejsce
 • Jak dostać się na studia do polskiego uniwersytetu (як поступити в польський університет) – 2 miejsce
 • Jak wstąpić na studia do polskiego uniwersytetu? (як вступити до польського університету) – 3 miejsce
 • Takie funkcjonalności pozwalają szybko, wygodnie i dokładnie znaleźć uczelnie zgodnie z wymaganiami poszukujących.

Szanowni Przedstawiciele Uczelni!

Portal edukacyjny Kudapostupat  zaprasza Państwa do długotrwałej współpracy, która ma na celu ułatwienie wejścia na rynek ukraiński  i państw WNP cudzoziemskich uczelni i zwiększenie szans otrzymania dyplomu o znaczeniu międzynarodowym, państw WNP i sąsiednich państw.

Coraz bardziej popularne wśród mieszkańców państw WNP stają się studia wyższe, inżynieryjno -techniczne, a także staż za granicą. Nie wszyscy jednak już wiedząo istniejących możliwościach , o róznorodnych programach edukacyjnych i zaletach kształcenia się na różnych uczelniach i wszkołach wyższych.

Własnie dlatego został założony projekt  Kudapostupat , w ramach którego studenci mogą otrzymać odpowiedzi na pytania dotyczące specyfiki wyjazdu za granicę, zamieszkania i opłaty za nauczanie, możliwości udziału  w programach wymiany doświadczeń.

Liczne publikacje i informacje pozwalają poinformować młodych ludzi na ile jest ważne zdobycie zawodu, na który jest zapotrzebowanie na całym świecie. Możliwość porównania stwarza zdrową konkurencję i każda uczelnia może zaprezentować swoją ofertę, odszukać właśnie tego studenta, który w przyszłości zostanie  żywą wizytówką danej uczelni w swoim państwie.

Współpraca z nami da możliwość:

– wejścia na rynek ukraińskiej edukacji,

– łatwego dostępu do wiarodajnej informacji o Państwa uczelni dla przyszłych studentów,

– podwyższenie rankingu wśród abiturientów,

-powiększenie ilości młodych ludzi zza granicy, którzy będą chcieli studiować na Państwa uczelni,

Co należy zrobić:

– zamieścić reklamę o Państwa uczelni i istniejących programach edukacyjnych w katalogu uczelni i szkół wyższych,

– wczesne informowanie o początku wstępnej rekrutacji,

– zwracać uwagę na nowe zawody, zmiany w polityce cen i warunki rekrutacji,

– ukierunkowanie w celu dokonania właściwego wyboru zawodu.

Międynarodowa wyższa edukacja jest obecnie prestażiwa i aktualna. Właśnie to staramy się donieść do abiturientów, którzy  poszukują uczelni  z ciekawą ofertą zawodową.

Zapraszamy do nas już dziś, żeby jutro o Państwa uczelni dowiedzieli się wszyscy.

Instagram ma już ponad 10.000 użytkowników https://www.instagram.com/kudapostupat/

Ten, kto posiada informacje – zarządza przyszłością.

Zbuduj z nami swoją przyszłość, dołącz do nas w mediach społecznościowych.

https://www.instagram.com/kudapostupat/

https://www.facebook.com/kudapostupatcom/

https://www.facebook.com/groups/1075363765963116/?source_id=1964286080502811

 

How social networks impact on the choice of college applicants
Articles
How social networks impact on the choice of college applicants
Higher education in Poland – what is the advantage
Articles
Higher education in Poland – what is the advantage
Silk “micrococoons” from the leading universities of Britain
Education abroad
Silk “micrococoons” from the leading universities of Britain
Opole University of Technology. How to act and what it is special
Popular
Opole University of Technology. How to act and what it is special
The realities of the school year 2020/2021 in the during pandemic
Study in Czech
The realities of the school year 2020/2021 in the during pandemic
To promote or not to advertise online university recruitment online during COVID?
education in Ukraine and abroad
To promote or not to advertise online university recruitment online during COVID?
How to write a resume for a foreign company
Articles
How to write a resume for a foreign company
Collegium Da Vinci is one of the oldest private universities in Greater Poland
Articles
Collegium Da Vinci is one of the oldest private universities in Greater Poland
Free Master Programme in a Moscow university for Indian students
Education abroad
Free Master Programme in a Moscow university for Indian students
WSB Universities
Articles
WSB Universities
Studying at a master’s (postgraduate) program in Great Britain for free
Articles
Studying at a master’s (postgraduate) program in Great Britain for free
TOP 288 European universities where you can study for free (Germany, France, Czech Republic, Greece)
Education abroad
TOP 288 European universities where you can study for free (Germany, France, Czech Republic, Greece)
Opole University of Technology. How to act and what it is special
Popular
Opole University of Technology. How to act and what it is special
Why did I choose higher education and life in Poland?
Popular
Why did I choose higher education and life in Poland?
The largest database of online courses offered by 10,000 universities
Education abroad
The largest database of online courses offered by 10,000 universities
Germany canceled a tuition fee for foreigners and citizens of the country
Articles
Germany canceled a tuition fee for foreigners and citizens of the country
Higher education in France
Education abroad
Higher education in France
Higher education in Russia
Articles
Higher education in Russia
The whole truth about higher education in Germany
Articles
The whole truth about higher education in Germany
Promotions and contests from the Higher School of Business in Wroclaw
Education abroad
Promotions and contests from the Higher School of Business in Wroclaw
The whole truth about higher education in Poland
Education abroad
The whole truth about higher education in Poland
The whole truth is about higher education in the UK
Education abroad
The whole truth is about higher education in the UK
Grants for studying
Education abroad
Grants for studying
Top 10 professions with the highest salary
Education abroad
Top 10 professions with the highest salary
Translate »
X